Aktualności: Ostatnie spotkanie w ramach projektu „Geometry in Everyday Life”
Ostatnie spotkanie w ramach projektu „Geometry in Everyday Life”
/

Ostatnie spotkanie projektowe Comeniusa, tak samo jak i pierwsze, odbyło się w stolicy Łotwy – Rydze. Jednakże tym razem to uczniowie naszego „Zajączka” stanowili najliczniejszą, bo sześcioosobową grupę w międzynarodowym zespole. Pięć dni spotkania upłynęło bardzo szybko i intensywnie. Wszyscy uczestnicy spotkania byli pod wrażeniem przywiezionego przez nas numeru specjalnego naszej gazetki szkolnej i przygotowanymi przed wyjazdem plakatami.

Zajęcia w goszczącej nas szkole były przeplatane wycieczkami do najładniejszych zakątków Rygi i okolicznych atrakcji turystycznych. Oczywiście dla młodych ludzi najważniejsze były spędzone wspólnie chwile i zawiązane przyjaźnie. Wszyscy mocno wierzymy, że będą one jednym z trwałych rezultatów projektu „ Geometry in Everyday Life”.